Go to Top
  • O nas

  • Zespół

  • Certyfikaty

  • Nagrody i wyróżnienia

  • Media o nas

O NAS

SISSI Klinika Urody założona przez Barbarę Dąbek w 2004 roku to ekskluzywne miejsce, w którym oferowany jest szeroki zakres zabiegów i rozwiązań estetycznych. To miejsce dla wszystkich, którzy cenią profesjonalizm oraz oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych.Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje zapewniają spektakularne efekty wykonywanych zabiegów, a cechą wyróżniającą jest nieustanne kształcenie dające możliwość stosowania najnowocześniejszych osiągnięć zarówno z kosmetologii medycznej, estetycznej jak i z zakresu szeroko pojętego fryzjerstwa.W 2012 roku zdobyliśmy I miejsce w plebiscycie na najlepszy salon roku na Podkarpaciu. Należymy również do elitarnego grona Salon Expert.

To wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób – tutaj zaczyna się piękno …

 

 

ZESPÓŁ

Najlepsi specjaliści kosmetologii, medycyny estetycznej, specjaliści od laseroterapii i pielęgnacji ciała oraz zespół wykwalifikowanych fryzjerów – stylistów zadbają o Państwa dobre samopoczucie i piękno.Przy dźwiękach odpowiednio dobranej muzyki w atmosferze spokoju i relaksu odpoczniecie Państwo otoczeni opieką sympatycznego i profesjonalnego personelu Kliniki Urody SISSI. Naszą klinikę tworzą wykwalifikowani  kosmetolodzy, kosmetyczki, manicurzystki, masażystki, wizażystki oraz fryzjerzy – styliści. Ponadto współpracujemy z lekarzem medycyny estetycznej oraz ze specjalistami z szeroko pojętej laseroterapii .

I Ty możesz poczuć się wyjątkowo – serdecznie zapraszamy .

 Barbara Dąbek 

wraz z zespołem SISSI Klinika Urody

 

CERTYFIKATY I DYPLOMY

 kwas hialuronowy     mezoterapia igłowa     wypełniacze II stopień    Scan kongres kosmetologii0002medidermacosmelan   IMG_0001         IMG_0046    permanentny2     permanentny    mezoterapia   naczynka    rzęsy     milrocolagen      IMG_0049   kolczyki            

IMG_0008    jadwiga   jadwiga2

 

 

1. Sissi Hair & Day SPA Salonem Roku 2012

ZOBACZ ARTYKUŁ

2. Plebiscyt „Salon Kosmetyczny roku 2012 nad Wisłą i Sanem” rozstrzygnięty.

ZOBACZ ARTYKUŁ

1. AKADEMIA ZDROWIA I URODY 

ZOBACZ VIDEO

2. AKADEMIA ZDROWIA I URODY 

ZOBACZ VIDEO

3. AKADEMIA ZDROWIA I URODY 

ZOBACZ VIDEO

4. ZIMOWA REGENERACJA

ZOBACZ VIDEO

5. AKADEMIA ZDROWIA I URODY

ZOBACZ VIDEO