Go to Top

MODELOWANIE SYLWETKI 

 • LipoRadioLogie™- Vinci 

 • HIFU Ufit™

 • Liposukcja ultradźwiękowa

 • Dermomasaż

 • Lipoliza

 • Masaż bańką chińską

 • Zbilansowana dieta

LIPORADIOLOGIE™  VINCI

To innowacyjne połączenie najbardziej skutecznych technologii wpływających na redukcję tkanki tłuszczowej, niwelowanie cellulitu oraz regenerację włókien kolagenowych .
LipoRadioLogie™ VINCI  posiada w swoim wyposażeniu:

 •  bipolarną falę radiowa
 •  podczerwień i światło LED
 •  masaż mechanicznymi rolkami
 •  vacum

Tylko LipoRadioLogie™ VINCI  to innowacyjne urządzenie wyposażone w cztery nowoczesne głowice zabiegowych dzięki czemu możemy idealnie opracować wszystkie partie ciała a także twarz, szyję i dekolt. Zastosowanie bipolarnej fali radiowej o częstotliwości 13MHz  pozwala opracowywać nawet głębokie struktury skóry właściwej, a nawet tkankę tłuszczową. Przenikalność fali radiowej w urządzeniu LipoRadioLogie ™ VINCI, podczerwień oraz światło LED o długości fali 690-2500 nm idealnie podgrzewa fibroblasty i wpływa na szybszą syntezę kolagenu i elastyny. Pobudza krążenie krwi, a co za tym idzie przyspiesza metabolizm komórkowy i doprowadza do lepszego dotlenienia oraz odżywienia komórek /tkanek.Cykliczne zasysanie fałdu skórnego to również doskonała forma masażu drenującego i pobudzającego układ krążenia. Dzięki czemu z komórek szybciej usuwane są szkodliwe produkty przemiany materii, a po zabiegu stają się one lepiej dotlenione i odżywione.Synergiczne działanie zassania oraz masażu mechanicznego rolkami, o płynnej regulacji szybkości oraz kierunku działania, dodatkowo drenuje tkanki odprowadzając tym samym toksyny do węzłów chłonnych oraz wpływa na wygładzenie powierzchni skóry i eliminację cellulitu.

LipoRadioLogie™ VINCI  na ciało :

 • Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • Modelowanie ciała
 • Aktywacja procesu lipolizy
 • Przyspieszenie metabolizmu
 • Detoksykacja
 • Ujędrnianie biustu

 Przeciwwskazania:

 • choroby nowotworowe
 • ciąża i okres karmienia piersią 
 • epilepsja
 • implanty elektroniczne/metalowe
 • łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu
 • miesiączka
 • nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze
 • opryszczka
 • przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu
 • przyjmowanie niektórych leków
 • stany zapalne skóry
 • stosowanie peelingów (14 dni przed zabiegiem)    

LipoRadioLogie ™ Vinci to urządzenie medyczne ( posiadają certyfikacje medyczną) , które spełniaja wszelkie normy  i zapewniaja bezpieczeństwo pacjentom. Zabiegi wykonywane są na specjalnym atestowanym i dedykowanym preparacie LipoRadioLogie ™ Oil dzięki, któremu zabieg jest nie tylko skuteczny ale zarazem przyjemny.Zabiegi wykonywane są przez przeszkolony personel posiadający certyfikat uprawniający do pracy na LipoRadioLogie ™ Vinci 

 Ciało : 10 – 15  zabiegów 1 lub 2 razy w tygodniu

Czas zabiegu: jedna partia 30 minut

Ulfit™ to urządzenie które wykorzystuje najnowszą technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) której założeniem jest perfekcyjne skupienie fali ultradźwiękowej o podwyższonej energii na niewielkim, punktowym obszarze.

Niebywała skuteczność zabiegu ULFIT™ wynika z nowatorskiego zastosowania w urządzeniu technologii wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej, zwanej w skrócie HIFU. Dzięki zastosowaniu tak specyficznej fali w skórze dokonuje się proces koagulacji, rozpoczyna proces kolagenogenezy, regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek przy bardzo wysokiej temperaturze (od 65 do 75 stopni C), a co charakterystyczne dla zastosowania fal ultradźwiękowych – w trakcie tego procesu, który błyskawicznie stymuluje skórę do wzmożonej produkcji kolagenu – nie są uszkadzane tkanki sąsiadujące z poddanym leczeniu obszarem. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, prawie bezbolesny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Dużą zaletą jest to, iż zabiegi można wykonywać przez cały rok. Najlepsze efekty przynosi wykonany w serii 1-3 zabiegów. Pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu, pełen efekt po 3 miesiącach.

PRECYZJA I SYBKIE EFEKTY

Ulfit™ wyposażony jest w komplet specjalnych aplikatorów umożliwiających precyzyjne działanie na różnych głębokościach tkanki. Na twarz można stosować trzy różne głębokości (1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm), aby dostać się do trudno dostępnych obszarów. Ponadto technologia MCFU (Macro Focused Circular Ultrasound) działa na podskórna warstwę tłuszczu (na trzy głębokości: 6, 9 lub 13 mm), aby usunąć z niej wyselekcjonowane komórki tłuszczowe i uzyskać doskonałą sylwetkę. Dzięki temu można wysmuklić i wymodelować obszary ciała oporne na dietę czy ćwiczenia, takie jak brzuch, boczki, ramiona (tzw. pelikany), wewnętrzna strona ud czy wałeczki na plecach. Okrągła głowica wyposażona w technologię MCFU pozwala na łatwe dotarcie do większych części ciała, zapewniając równą i dokładną dystrybucje energii ultradźwiękowej. Dodatkowo rotacje wytwarzane w rękojeści dzięki specjalnemu przetwornikowi intensyfikują działanie ultradźwięków na głębokie podskórne warstwy tłuszczu – dla jeszcze lepszych efektów redukcji obwodów i ujędrnienia skóry

WSKAZANIA

 • Ujędrnienie wiotkiej skóry ciała, ramion, brzucha, pośladków, ud,
 • Wyszczuplanie ciała, redukcja obwodów,
 • Trwała redukcja tkanki tłuszczowej,
 • Redukcja obwisłej skóry na ciele np . skóry ramion tzw. Pelikany
 • Zapobieganie utracie jędrności skóry na ciele,
 • Brzuchy po ciążowe redukcja wiotkiej skóry

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA 

Liposukcja – zabieg ułatwiający utratę tkanki tłuszczowej znajdującej się w miejscach dla nas ważnych tj. brzuch, uda, biodra, ręce. Składa się z dwóch etapów.

 • Promieniowanie podczerwone powoduje wzrost temperatury w tkankach a co za tym idzie szybszy metabolizm. Uwolniony tłuszcz i toksyny są usuwane z ciała poprzez gruczoły potowe i poprzez układ limfatyczny i naczyniowy. Docierają do wątroby gdzie komórki tłuszczowe są traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia.
 • Oddziaływanie na cellulit, usuwanie tkanki tłuszczowej. Ultradźwięki, które oddziaływają na adipocyty, powodują ich uszkodzenie. Komórki zaczynają się kurczyć. Wibracja ultradźwięków prowadzi do likwidacji tkanki tłuszczowej i zmniejszania efektu skórki pomarańczowej.

Urządzenia wykorzystują fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości.

Liposukcja ultradźwiękiem jest całkowicie bezinwazyjna i oferuje dobre wyniki terapeutyczne bez niepożądanych efektów ubocznych, które powstają podczas liposukcji chirurgicznej. Metoda jest skuteczna u osób z otyłością miejscową, redukując tkankę tłuszczową w miejscach, z których trudno się jej pozbyć klasycznymi metodami, nie należy jej traktować jako formy leczenia nadwagi.

DERMOMASAŻ 

Dermomasaż – zabieg, polegający na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną, równocześnie za pomocą stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Wewnątrz specjalnej głowicy zabiegowej fałd skórny jest rozmasowywany. Dermomasaż usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę. Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania) ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki. Zabiegi ukierunkowane są na zwalczanie cellulitu, odchudzanie i kształtowanie sylwetki. Dermomasaż w sposób nieinwazyjny i naturalny przywraca prawidłowe funkcjonowanie tkanek i skutecznie walczy z cellulitem oraz ujędrnia ciało.

 

 

LIPOLIZA

Lipoliza to obecnie najnowocześniejsza metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej, polegająca na deponowaniu w tkankę tłuszczową mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu i np. L-karnityny lub krzemionki organicznej. Jest to obecnie najbezpieczniejsza i relatywnie tania metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru.

Na czym polega lipoliza?

Fosfatydylocholina PPC to naturalny składnik naszego organizmu-lecytyna. W medycynie od dawna stosowana jest w leczeniu zatorów tłuszczowych czy też redukcji lipidów we krwi. Fosfatydylocholina i deoksycholat podawane są w tkankę tłuszczową powodując rozpad trójglicerydów po zniszczeniu adipocytów (komórek tłuszczowych). L-karnityna przyspiesza metabolizm tłuszczu. Największe efekty modelowania sylwetki osiągane są u osób z nagromadzeniem tłuszczu, który w wyniku diety oraz ćwiczeń fizycznych niemożliwy jest do redukcji. U osób z dużą i rozległą otyłością zabieg ten jest nieskuteczny. Najczęściej lipoliza wykonywana jest w okolicach nadmiernych nagromadzeń tkanki tłuszczowej: podbródka i brody, policzków, brzucha, ud oraz pośladków.

Po zabiegu może pojawić się nawet duży obrzęk i utrzymujące się bolesne i piekące zaczerwienienie lub świąd czy drobne krwiaki. Są to typowe i normalne objawy rozpadu komórek tłuszczowych. Po wykonanym zabiegu można zaraz wrócić do pełnej aktywności. Zabiegi powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach kilkutygodniowych w zależności od ilości tkanki tłuszczowej, często wystarcza już jeden zabieg.

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

To bardzo skuteczny masaż kosmetyczny, który usuwa cellulit, zmniejsza obrzęki, ujędrnia skórę, poprawia jej elastyczność i kolor. Pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn zgromadzonych w tkance tłuszczowej organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.Antycellulitowy masaż bańką chińską ma nieocenioną moc w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.

Rezultatem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zredukowany, a w niektórych przypadkach całkowicie usunięty cellulit, zlikwidowane obrzęki oraz zmniejszone obwody części ciała, które były poddane masażowi. W serii wykonuje się około 10-12 zabiegów, 2 lub 3 razy w tygodniu. Dla zwiększenia efektów masażu bańkami chińskimi można łączyć go z zabiegami elektrostymulacji.

Dodatkowo taki masaż doskonale relaksuje i uspokaja, dlatego jest idealny dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia, a także dla każdego po wyczerpującym dniu pracy i wysiłku fizycznym.

Przeciwwskazaniami do masażu bańką chińską są: żylaki, tendencja to tworzenia się tzw. pajączków, podwyższona temperatura ciała, zaburzenia krzepliwości krwi, przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry, wysiękowe zapalenie stawów, nowotwory, obrzęki niewiadomego pochodzenia. Masażowi nie powinny poddawać się również kobiety w ciąży, oraz w okresie menstruacji.

 

 

ZBILANSOWANA DIETA

Piękna sylwetka  jest marzeniem każdego z nas.By osiągnąć cel musimy pamiętać o kilku ważnych czynnikach :

 • odpowiednio zbilansowanym odżywianiu
 • aktywności fizycznej  w każdej formie
 • systematycznych zabiegach

Pamiętajmy : by uzyskać jak najlepsze efekty  i długotrwałe rezultaty należy zastosować się do wszystkich wyżej wymienionych punktów;  trzy zasady wpłyną pozytywnie na  nasze ciało- będzie w mądry sposób odżywione , wymodelowane i elastyczne  a my dzięki wytwarzanym podczas wysiłku fizycznego endorfinom – szczęśliwi i odstresowani.

Podstawowe zasady zdrowego odżywiania 

 • jedz 4-5 razy dziennie o stałych porach
 •  dzień zaczynaj od ciepłego obfitego śniadania-  to podstawowy posiłek
 •  jedz urozmaicone posiłki m.in.: kasze, ryby, makaron pełnoziarnisty, suszone owoce, warzywa
 •  kiedy jesteś najedzony przestań jeść-  nie zmuszaj się bo tak wypada lub masz jeszcze coś na  talerzu

Natomiast unikaj:

 • cukru ponieważ wypłukuje cenne składniki odżywcze ( zastąp go miodem) oraz utrudnia prace trzustki
 • soli ponieważ zatrzymuje wodę w organizmie oraz zwiększa ciśnienie
 •  nadmiaru produktów mlecznych ( mleko krowie, jogurty czy serki) ;  kazeina jest trudna do strawienia dla naszego organizmu  a nie wszyscy są w stanie trawić laktozę ( cukier mleczny)
 •  nadmiaru produktów mącznych ( białe pieczywo, makaron) – biała mąka jest uboga w składniki odżywcze a zawarty w niej gluten utrudnia trawienie i powoduje reakcje  alergiczne