Go to Top
  • O nas

  • Zespół

O NAS

SISSI Klinika Urody założona przez Barbarę Dąbek w 2004 roku to ekskluzywne miejsce, w którym oferowany jest szeroki zakres zabiegów i rozwiązań estetycznych. To miejsce dla wszystkich, którzy cenią profesjonalizm oraz oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje zapewniają spektakularne efekty wykonywanych zabiegów, a cechą wyróżniającą jest nieustanne kształcenie dające możliwość stosowania najnowocześniejszych osiągnięć zarówno z laseroterapii, kosmetologii medycznej, estetycznej jak i z zakresu szeroko pojętego fryzjerstwa.

W 2012 roku zdobyliśmy I miejsce w plebiscycie na najlepszy salon roku na Podkarpaciu. Należymy również do elitarnego grona Salon Expert. Od 2013 roku wykonujemy zabiegi laserowe jednym z najskuteczniejszych na świecie laserów do trwałej depilacji laserowej LightSheer. W 2014 roku wprowadziliśmy do naszej oferty zabiegi medycyny estetycznej i nawiązaliśmy współpracę z lekarzem medycyny estetycznej. W 2018 roku zawitał do naszej kliniki kolejny laser znanego producenta Alma Lasers Harmony XL PRO rekomendowany przez kliniki w całej Polsce. 

SISSI Klinika Urody to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób – tutaj zaczyna się piękno …

 

 

ZESPÓŁ

Najlepsi specjaliści kosmetologii, medycyny estetycznej, specjaliści od laseroterapii i pielęgnacji ciała oraz zespół wykwalifikowanych fryzjerów – stylistów zadbają o Państwa dobre samopoczucie i piękno.Przy dźwiękach odpowiednio dobranej muzyki w atmosferze spokoju i relaksu odpoczniecie Państwo otoczeni opieką sympatycznego i profesjonalnego personelu Kliniki Urody SISSI. Naszą klinikę tworzą wykwalifikowani  kosmetolodzy, kosmetyczki, manicurzystki, masażystki, wizażystki oraz fryzjerzy – styliści. Ponadto współpracujemy z lekarzem medycyny estetycznej oraz ze specjalistami z szeroko pojętej laseroterapii .

I Ty możesz poczuć się wyjątkowo – serdecznie zapraszamy .

 Barbara Dąbek 

wraz z zespołem SISSI Klinika Urody