Go to Top

 

PODARUNKI PIĘKNA

Podarunki Piękna są doskonałym rozwiązaniem, jeżeli nie masz pomysłu, co mogłoby sprawić radość bliskiej Ci osobie. Są świetnym prezentem z okazji urodzin, imienin, Dnia Matki czy po prostu potrzeby serca obdarowania kogoś wyjątkowego dla Ciebie. Stanowią również doskonałą formę nagrody czy podziękowań dla partnerów biznesowych jak i wyróżnienia pracowników. Oferty przygotowywane są indywidualnie z całego menu zabiegów.

zew1
wew2

Regulamin PODARUNKÓW PIĘKNA  –  Zaproszeń dla klientów indywidualnych:

1. Zaproszenie nie podlega zwrotowi i wymianie na gotówkę.

2. Zaproszenie jest formą płatności za Usługi w Klinice Urody SISSI .

3. Płatność Podarunkiem Piękna może być zrealizowana jednorazowo lub kilkakrotnie, w zależności od wartości Zaproszenia.

4. Klinika Urody SISSI nie ponosi odpowiedzialności Za Zaproszenie, które zostało utracone.

5. Podarunek Piękna ważny jest przez okres 3 miesięcy od daty zakupu, po upływie wskazanego terminu traci  ważność, a tym samym możliwość skorzystania z niezrealizowanych w terminie zabiegów.

6. Nie ma możliwości przedłużenia ważności  Zaproszenia po upływie wskazanego terminu .Klinika Urody SISSI nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowane w terminie zabiegi.

7. Przy realizacji Zaproszenia, Użytkownikowi nie przysługuje prawo otrzymania reszty, gdy wartość wykonanej usługi jest niższa niż wartość Zaproszenia.

8. Użytkownik zobowiązany jest do zapłaty różnicy ceny, gdy wartość świadczonej usługi jest wyższa od wartości przedstawionego Zaproszenia.

9. Trzy – krotne  niepojawienie się na umówionej wizycie jest jednoznaczne z wykorzystaniem usługi, na którą Użytkownik był umówiony.

10. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie recepcji, że formą płatności za umawiany zabieg będzie Podarunek Piękna.

11. Podarunek Piękna należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.

Zasady sprzedaży PODARUNKÓW PIĘKNA

1. Podarunki Piękna są wydawane w formie eleganckiego Zaproszenia zapakowanego w kopertę

2. Podarunki Piękna dostępne są w ciągłej sprzedaży i mogą opiewać na dowolną kwotę.

3. Podarunki Piękna na kwotę mają formę zaproszenia imiennego. Można nabyć również zaproszenia bezimienne na wybrane usługi lub pakiety usług.

4. Podarunki Piękna można nabyć w recepcji  Kliniki Urody SISSI .

5. Podarunki Piękna można również zakupić telefonicznie lub drogą mailową klinika@sissi.tarnobrzeg.pl

6. Za Podarunki Piękna zamówione przez Internet lub telefonicznie przyjmujemy płatność przelewem z góry. Przyjęcie zamówienia oraz dane do przelewu Sprzedający potwierdza mailowo, na adres podany przez Kupującego w zamówieniu.

7. Przy płatności przelewem rezerwacji na zabieg w ramach Podarunku można dokonać dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.

8. Na życzenie Kupującego Podarunek Piękna  może zostać wysłany pod wskazany adres.

9. Opłata za przesłanie Podarunku kurierem wynosi 20 pln , pocztą 10 pln.

Numer konta bankowego  :

SISSI Klinika Urody

MBank  63 1140 2017 0000 4202 0551 0377